Коблеве отримало статус курорту місцевого значення

У березні на сесії депутати Миколаївської обласної ради підтримали клопотання ОТГ про присвоєння Коблеве статусу курорту місцевого значення.

У березні на сесії депутати Миколаївської обласної ради підтримали клопотання Коблівської об’єднаної територіальної громади про присвоєння селищу Коблеве статусу курорту місцевого значення.

Це рішення прийняли одноголосно і без обговорення, повідомляє кореспондентка 0512.com.ua.

Напередодні в ході засідання комісії облради виступив начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОДА Віктор Гінкул. Він зазначив, що Державне агентство розвитку туризму України розробить експертизу, яка допоможе Коблевому отримати статус курорту, а також побудувати там лікувально-оздоровчі установи. Отримання статусу курорту принесе громаді суттєву вигоду і допоможе залучити в ОТГ 47 мільярдів гривень інвестицій.

Протягом місяця Держтуризмкурортів подивиться всі документи, отримає дозвіл від землекористувачів, розробить дві державні експертизи та десь через півроку, за умови позитивної оцінки, вже буде підніматися питання облрадою щодо надання статусу курорту. Зараз ми займаємося запуском процедури. Це дасть ще приблизно 5 тисяч робочих місць в новоствореному курорті. Плануємо розширити і туристичний сезон з акцентом на лікувальні грязі, – сказав начальник управління туризму Миколаївської ОДА Віталій Сівак.

Поширити:

Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
Share on email