Путівник Коблевим: молдавське минуле, вино та устриці

Це курорт, який вирішив взяти від життя усе: затягти сюди дітей, які бавитимуться в аквапарку, поки їхні батьки плаватимуть до затонулих кораблів.

У Коблевому є вино, море, нон-стоп дискотеки, а ще кайтфлаїнг, рафтинг, вейкбординг, флайбординг і семикілометрова набережна. Це курорт, який вирішив взяти від життя усе: затягти сюди дітей, які бавитимуться в аквапарку, поки їхні батьки плаватимуть до затонулих кораблів.

У Коблевому є молдовська зона – цю частину курорту за часів Союзу розбудовувала Молдова, і тепер це центр нічного життя: клуби, музика, вогні, ресторани. Виспатися можна лише за межами цієї зони.

Онлайн-видання «О, Море!» підготувало для гостей українського курорту детальну інструкцію, де поселитися, щоб о четвертій ранку не прокинутися від барабанів, як себе розважити та на які дегустації записуватися. Прочитати путівник можна тут.

А команда найбільшого на півдні України мультифестивалю «Koblevo Freedom Fest» продовжує готувати для вас кращі розваги на березі Чорного моря і закликає вже зараз запланувати у своєму Google-календарі три дні – 11-13 червня.

Поширити:

Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
Share on email